Loading ...
WELCOME TO NoorServer

چرا فلوسرور ؟

 

انتقال رایگان وب سایت شما
آبتین سرور وب سایت شما را داری هر پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن انتقال می دهد.در صورتی که از سرویس دهنده فعلی خود رضایت کامل ندارید نگران انتقال و مشکلات ایجاد شده بعد از آن نباشید آبتین سرور این کار را برای شما انجام خواهد داد.

آپ تایم بالای ۹۹ درصد
کلیه سرور های هاستینگ آبتین سرور در هر موقعیت جغرافیانی و مکانی که قرار داشته باشند با تضمین آپتایم بالای ۹۹ درصد ارائه می گردند.این امر در مورد سرور های ایران  نیز صادق می باشد.

امنیت
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های هاستینگ دارد ، آبتین سرور نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات آبتین سرور در این جهت می باشد. همچنین آبتین سرور برای کلیه وب سایت ها  Isolated Application Pool را ارائه نموده است.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به ۶ بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه آبتین سرور به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. آبتین سرور از سرورهای قدرتمند HP و Dellجهت سرویس دهی استفاده می کند.

 

فلوسرور ارائه دهنده سرور مجازی و دامین با کیفیت بالا

روش های ارتباط با فلوسرور :

ایمیل : [email protected]

تلفن بخش فروش در ساعات اداری : 02155203190

تلفن پشتیبانی : 09377528602

آدرس : تهرانسر – بلوار اصلی – خیابان دوازدهم – پلاک 32 – طبقه 2 – واحد 6

مدیریت : رضا موسوی